Write a comment

Comments: 16
  • #1

    Оксана Крамаренко, методист ЦМСПС (Tuesday, 16 January 2018 11:32)

    Матеріал, представлений автором, цікавий та актуальний. Акцент зроблено на розвивальному навчанні, як одному із кроків допрофільного навчання в початковій школі. Сформульовано основне завдання педагога в процесі розвивального навчання, описані дидактичні принципи. Стаття заслуговує на увагу, дякую.

  • #2

    Зінзура Г.М. (Thursday, 18 January 2018 10:45)

    Я погоджуюся з автором статті, що у нашому закладі підготовка дітей до вибору профілю починається з 1-го класу і є наскрізною – від розвивального навчання – через поглиблене вивчення предметів допрофільних класів в основній школі. Навчання в початковій школі є підготовчим і невід’ємним етапом у здобутті перемог на олімпіадах різних рівнів, а учні, які навчаються за програмою розвивального навчання, стають активними членами Малої академії наук.
    Дякую за змістовне висвітлення проблеми. Бажаю успіхів і творчого натхнення!

  • #3

    Громова Н. В. (Friday, 19 January 2018 07:18)

    Актуальність статті беззаперечна. Вибір професійного шляху визначає подальшу долю людини, тому починати підготовку до вибору майбутньої професії треба якомога раніше, ще в початковій школі. Дякую авторові.

  • #4

    Гулевич Г. О. (Friday, 19 January 2018 10:00)

    На сьогодні ця тема є дуже актуальною, потребує глибокого вивчення та реалізації. Дійсно, наступність початкової та середньої школи є запорукою подальшого розвитку особистості.
    Дякую за цікаву інформацію.

  • #5

    Полова Ю.М. (Friday, 19 January 2018 10:24)

    Стаття присвячена актуальній темі - реалізації профільного і допрофільного навчання в закладах освіти. Матеріал, представлений в данній роботі, є цікавим. Ваш досвід заслуговує на увагу. Бажаю творчих успіхів!

  • #6

    Медведєва О.М. (Friday, 19 January 2018 13:32)

    Одним із найважливіших напрямів модернізації освіти в Україні є перехід до профільного навчання . Погоджуюсь з автором статті ,що перші кроки формування професійної компетентності учнів відбуваються саме в початковій школі. Дякую за змістовну статтю і бажаю подальших успіхів у роботі.

  • #7

    Кокош О.М. (Friday, 19 January 2018 13:36)

    Я погоджуюся з автором статті, що дуже важливо починати допрофільну підготовку з початкової ланки. Тому основні завдання вчителя початкової школи: виявляти та розвивати інтелектуальні й творчі здібності дітей, сприяти розвитку їх самостійності, підготувати учнів до навчання в основній школі. Дякую за цікаву інформацію!

  • #8

    Радченко Л. В. (Saturday, 20 January 2018 08:05)

    Тема статті є актуальною на сучасному етапі розвитку НУШ. Хотілося б подякувати автору за змістовне розкриття теми реалізації профільного і допрофільного навчання в закладах освіти.

  • #9

    Бортнік І. А. (Saturday, 20 January 2018 11:22)

    Матеріал статті є актуальним та цікавим. Я погоджуюся з автором статті, що важливою умовою успіху профільного навчання є допрофільна підготовка, адже це дві складові одного процесу.
    Дякую за цікаву та змістовну інформацію!

  • #10

    Інна Алєксандрова (Saturday, 20 January 2018 11:54)

    Дякую автору за чудовий матеріал.Задача початкової школи-навчити дитину вчитися.У старшій школі необхідно постійно спиратися на попередні знання,уміння,навички,щоб в подальшому забезпечити їх удосконалення,осмислення по-новому,на вищому рівні.

  • #11

    Овсейчук Олена (Sunday, 21 January 2018 12:12)

    Дякую за цікаву та корисну інформацію.Я погоджуюсь, що вчителями початкових класів має проводитись підготовча робота з профорієнтації. Описаний досвід заслуговує на увагу.

  • #12

    Вакало А.М. (Sunday, 21 January 2018 12:26)

    Матеріал статті є актуальним і змістовним. Погоджуюсь з автором статті , що саме розвивальне навчання є одним з кроків допрофільного навчання в початковій школі. Дякую за цікаву інформацію та бажаю творчих успіхів!

  • #13

    Вікторія Цьома (Sunday, 21 January 2018 15:58)

    Я погоджуюсь із Іриною Володимирівною, що впровадження профільного навчання потребує оновлення змісту, форм і методів роботи, підготовка дітей до вибору профілю повинна починатися вже з 1-го класу.Саме вчителі початкової школи проводять підготовчу роботу, розвивають творчі здібності учнів, готують їх до навчання в основній школі.Наступність початкової та середньої школи є запорукою розвитку особистості. Дякую за цікавий і доступний матеріал. Успіхів Вам і нових знахідок!

  • #14

    Нікітчук О.В., НВО №16 (Monday, 22 January 2018 07:55)

    Дякую за цікавий, змістовний та актуальний матеріал. Погоджуюся з автором статті, що саме в початковій школі відбувається пропедевтична профорієнтація, націлена на виявлення і розвиток інтелектуальних здібностей учнів, підготовку до навчання в основній школі. Бажаю творчих успіхів!

  • #15

    Маржан А.В. (Monday, 22 January 2018 14:41)

    Дякую, Ірино Володимирівно, за змістовну, актуальну і корисну статтю. Дійсно, підготовка дітей до вибору профілю починається з початкової школи. Саме розвивальне навчання є один із кроків допрофільної освіти. Це орієнтація на розвиток потенційних можливостей людини, її інтелектуальну, вольову сферу.

  • #16

    Орлова І.Г. (Wednesday, 09 January 2019 07:41)

    Ірина Володимирівна дуже змістовно окреслила дане питання. Я погоджуюсь, що вчителі початкових класів мають допомогти своїм учням зорієнтуватися в своїх здібностях та обрати правильний шлях у житті. Дякую за статтю.