Write a comment

Comments: 5
  • #1

    Левшун А.М., НВО №25 (Saturday, 20 January 2018 10:13)

    Погоджуюсь з Вами, Оксано Миколаївно, що в умовах запровадження компетентнісного підходу до навчання учнів загальноосвітньої школи особливого значення набуває проблема створення такого освітнього процесу, середовища, який би був зорієнтованої на реалізацію завдань підготовки випускника, здатного швидко і безболісно адаптуватися до різних життєвих ситуацій, бути готовим безперервно навчатись упродовж всього життя і пристосовуватися до стрімких змін, вміти по потребі оперувати власними знаннями і вміннями, приймати відповідальні рішення, відчувати себе компетентним у різноманітних життєвих ситуаціях. Історичний профіль в загальноосвітній школі дозволяє реалізувати всі вище поставленні задачі.

  • #2

    Аброскіна Олена, НВО №25 (Sunday, 21 January 2018 06:53)

    Підтримую Вашу думку, п.Оксано! Гуманітарі предмети є потужною базою для формування вміння учнів правильно висловлювати власні думки, погляди на майбутнє, займати чітку життєву і громадянську позицію.Дійсно, міжпредметні зв'язки на уроках літератури та історії відіграють велику роль, без знання історичних передумов на уроці літератури , наприклад я, не зможу пояснити ту чи іншу формуючу думку автора твора. А Ви завжди під час пояснення умов та досягнень певної доби, робите посилання на найкращі здобутки світової та української літератури та культури. Дякую за статтю! Бажаю успіхів!

  • #3

    Борщевська Н.В., ЗШ І-ІІІ ст.№7 ім. О. С. Пушкіна (Sunday, 21 January 2018 10:00)

    Вдячна автору статті за розкриття питання щодо історичного профілю та його значення для сучасної освіти.
    Цілком згодна з Василенко О. М., що запровадження історичного профілю в загальноосвітніх закладах сприяє формуванню мислячої нації. Дійсно, саме навчання історичних дисциплін є основою формування громадянина, що активно діятиме, буде патріотом держави і суспільства.

  • #4

    Журавльова Світлана (Wednesday, 24 January 2018 08:14)

    Згодна з автором статті , щодо необхідності взаємозв`язків між предметами . Методи , які Ви використовуєте , сприяють формуванню мислячої молоді. Бажаю Вам творчого натхнення !

  • #5

    Краснюк О.Є. НВО №25 (Saturday, 27 January 2018 12:16)

    Дуже цікаво та інформативно! Дякую за корисний матеріал!