Write a comment

Comments: 8
  • #1

    Малишевська Н.О. (Thursday, 18 January 2018)

    Згодна, що театралізована діяльність є специфічним видом дитячої активності, одним з найулюбленішим видом творчості. де діти стають розкутішими. де розвиваються пам'ять, уява, мислення, фантазія, мова.
    Для малюків театр -- це веселі мандрівки. ігри, дослідження, а для педагогів -- ретельно спланована. кропітка праця. яка спрямована на збагачення життєвої компетентності малюків. фізичний, творчій, інтелектуальний розвиток.

  • #2

    Т.Данілова, вихователь НВО№21-ДНЗ (Thursday, 18 January 2018 10:11)

    Театральна діяльність дуже цікавий вид діяльності в дошкільному закладі.Така діяльність потребує від вихователя творчості, ініціативи, кропіткої роботи у виборі і підготовки матеріалу, великої попередноьї роботи. Необхідно добре знати характери і здібності дітей.В такому маленькому театрі вихователь є справжнім режисером. Бажаю Вам творчого натхнення.

  • #3

    Харченко Н.П. (Thursday, 18 January 2018 12:54)

    Згодна з автором,що саме театралізована діяльність розвиває здібності,допомагає загальному розвитку,прояву допитливості, розвиває мислення, формує наполегливість. Вдячна за статтю.

  • #4

    Т.Караваєва, вихователь -методист ДНЗ№48 (Friday, 19 January 2018 03:52)

    А ще театралізована діяльність дозволяє формувати досвід соціальних навичок поведінки завдяки тому, що кожен літературний твір , або казка для дітей дшкільного віку завжди мають моральну спрямованість( дружба . доброта, чесність), але і висловлює своє ставлення до добра і зла. Саме здатність дитини до такої ідентифікації з улюбленим чином дозволяє педагогам через театралізовану діяльність справляти позитивний вплив на дітей: виховуючи художній смак, ровиваючи творчий потенціал, формуючи стійкий інтерес до театрального мистецтва.
    Бажаю Вам творчих успіхів!

  • #5

    Зима Наталья, вихователь ДНЗ №17 (Saturday, 20 January 2018 12:09)

    . Стаття пізнавальна . Багато нового і корисного взяла для своєї роботи. Дякую!
    Набутий у дошкільні роки власний мистецько-комунікативний досвід – це запорука не лише загальнокультурного розвитку дитини, а й її розкутості, впевненості, особистісної активності в подальшому житті.

  • #6

    Н. Бабіч, методист ЦМСПС (Monday, 22 January 2018 03:34)

    Театралізована діяльність у дошкільному віці - один з найефективніших засобів педагогічного впливу на розвиток особистості дитини. Систематична робота з розвитку соціально-особистісного розвитку в ході тетаралізованої діяльності сприяє поліпшенню соціального статусу дитини. Від того, як сформовані навички спілкування, вміння керувати власними емоціями багато в чому залежить характер майбутніх відносин дошкільнят в соціумі. Вважаю, що обраний Вітою Володимирівною напрямок роботи допоможе дітям у майбутньому безболісно адаптуватися в нових для них умовах шкільного життя, а набутий досвід у дитячому садку дозволить успішно вирішувати соціальні проблеми і завдання. Успіхів автору!

  • #7

    Циганець Т.С. (Monday, 22 January 2018 10:20)

    Театралізована діяльність має велике значення в соціальному вихованні дітей. У театралізованій діяльності розвивається виразне, публічне, діалогічне мовлення, удосконалюється звукова культура мовлення.Від того, як сформовані навички спілкування, вміння керувати своїми емоціями багато в чому залежить характер майбутніх відносин дошкільнят в соціумі.Дякую автору за статтю.

  • #8

    Василега В.В., музичний керівник ДНЗ №3 "Незабудка" (Monday, 22 January 2018 14:38)

    Дякую автору за цікаву та повчальну статтю. Я погоджуюся, що синтетичний характер театралізованої діяльності дозволяє успішно вирішити багато освітньо-виховних завдань: виховати художній смак, розвинути творчий потенціал, сформувати стійкий інтерес до театрального мистецтва, що надалі визначить потребу кожної дитини звертатися до театру, як до джерела емоційного співпереживання, творчої співучасті.
    Я вважаю, що театр у дитячому садку навчить дитину бачити прекрасне в житті і в людях; зародить прагнення в ньому, самому нести в життя прекрасне і добре.